Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Karton Poşet ve Karton Çanta

Karton poşetlerimizde ve karton çantalarımızda 1. sınıf Amerikan Bristol karton, fantezi ithal kağıt ve doğal kraft kağıt malzeme kullanmaktayız. Ofset baskı, varak baskı, kısmi lak, gofre (kabartma), gren (kağıda yüzeysel kabartma) gibi çeşitli işlemlerle tasarımlara görsel zenginlik kazandırılabilir.
Karton çantaların dayanıklılığını artırmak için dip takviyesi kullanılıp isteğe bağlı olarak da ekstra ağız takviyesi kullanılabilir. Örme ipli, grogren, balıksırtı veya saten kurdelalı saplar uygulanabilmektedir. Ürünlerimizi tekstil, kuyumcu , optik ve gözlükçü, fuar katılımcısı, züccaciyeci, otelci, modacı, kozmetikçi gibi pek çok farklı sektörden müşterilerimize sunmaktayız. Karton çantalar genel olarak dikey ya da yatay olarak üretilirler.

Aşağıda ürettiğimiz karton poşet ve karton çanta'lardan bazı örnekleri bulabilirsiniz.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More