Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Peçete kutusu

Klasik peçete kutusu tasarımlarından sıkılanlar için, taze meyve görüntülü bu kutular iç ferahlatıcı birer alternatif olabilir...


Çılgın meyve suyu kutuları

Bu şirin meyve suyu kutuları da yine bir öğrenci ödevi olarak tasarlanmış. Gayet şirin görünüyorlar. Siz olsanız bunlardan birer tane almaz mıydınız?


Kahve taşıma ambalajı

Yine bir öğrenci ödevi olarak tasarlanmış, birden fazla sıcak kahveyi pratik ve rahat bir biçimde taşımaya olanak veren bu ambalaj fikri gayet başarılı görünüyor. Yinede taşırken fazla sallamamakta fayda var:)


Poşetten Dergi kapağı

Bir Macar moda dergisi klasik ve kimsenin ilgisini çekmeyen dergi kapakları yerine ekteki gibi el geçmeli bir poşetle dergilerini sunmaya karar vermiş. Aynı zamanda derginin taşınırken başka bir çantaya girmesini önleyerek yollarda reklamını yapmış, oldukça akıllıca görünüyor.starbucks kutusu

Bir öğrenci ödevi olarak tasarlanmış, içinde fincan ve kahveden oluşan çevreci bir poşet...
Daha az yer kaplaması üzerine yoğunlaşılmış.


şekerleme kutusu

Aşağıda ingiltereden bir firmanın şekerlemeleri için hazırlattığı kutu tasarımını bulabilirsiniz.
Kurabiye kutusu, çikolata kutusu olarak da kullanılabilir.


Pasta kutusu

Şehrin silüetini üzerine yansıtmış harika bir pasta kutusu tasarımı... İstanbul silüetiyle yeniden yorumlanarak oldukça şık bir biçimde lezzetli pastalar sunulabilir.


ilginç parfüm kutusu

Aşağıda cam şişe etrafına sarılı ilginç bir parfüm şişesi tasarımı bulabilirsiniz. Son derece şık ve estetik bir tasarıma sahip ne dersiniz?
Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More