Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Karton kutu tasarımı

Aşağıda müşteri istekleri doğrultusunda tasarımı yapılıp görsel olarak onaylanan pencereli bir kutunun tasarım halini ve bitmiş halini yan yana görebilirsiniz.

Karton poşet tasarımları

Aşağıda karton karton çanta, karton poşet tasarım kabul aşamalarında müşteri beğenisi için sunulan görsel sunum aşamasına ait örnekler bulabilirsiniz.Tasarım, müşterilerimiz beğeninceye kadar sınırsız olarak değiştirilebilmektedir.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More