Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Ziplayan kutu

Kutular sadece ambalaj malzemesi olmuyor, biraz da eğlence:)

zıplayan kutu oyunu

Karton poşet Ankara

Karton poşet ve karton çanta imalatı Ankara, Eskişehir, Malatya, Sivas, Yozgat, Çankırı, Nevşehir, Niğde, Afyon, Isparta, gibi bütün egeye ekonomik ambar gönderimiyle ulaştırılmaktadır.

Karton Poşet Fiyatları

YAKINDA GÜNCELLENECEKTİR...

Karton poşet fiyatlandırması

Karton poşet fiyatlandırmasının sağlıklı olarak yapılabilmesi için aşağıdaki bilgilerin belirlenmesi gerekmektedir. Karton poşet üretimi pek çok uygulama ile zenginleştirilebilen, farklı uygulamalarla çok daha şık hale getirilebilen bir promosyon aracıdır. Yapılan en büyük yanlışlardan biri hangi malzeme kullanıldığı, işçilik hakkında bilgi alınmadan sadece fiyat olarak değerlendirme yapmaktır. Örneğin en çok karşılaştığımız şikayetlerden biri olarak: küçük bir fiyat farkından dolayı tercih edilen firma, ürünlerini işin ehli olmayan yerlere dağıtarak dışarıda yapıştırma işlemini gerçekleştirebilir. Bunun sonucunda yaptırdığınız karton poşetlerin içine herhangi bir ürün konulduğunda dibi açılarak içindeki ürünler yere düşebilir bu da aldığınız bütün poşetlerin çöpe gitmesine neden olabilir. Ya da 3. sınıf bir karton kullanılabilir, baskı cansız veya yanlış renklerde basılabilir vs.

Aşağıdaki özellikler net olarak belirlenirse fiyatlandırma çok daha kolay yapılır:

1.ÖLÇÜLER:

Yukarıdaki çizimdeki gibi w(yatay uzunluk), l(dikey uuznluk, d(körük genişliği) belirlenmelidir.
Örneğin yatay 40cm dikey 30 cm, körük 10 cm ölçülerine sahip yatay bir çanta 40x30x10cm olarak ifade edilir. 30x40x10cm olarak yer değiştirdiğimizde ise dikey bir çantayı ifade eder.

2.ADET:
Fiyatı en çok etkileyen unsurların başında baskı adedi gelir. Üretimdeki adedi arttıkça birim maliyetler önemli ölçüde düşer.Birçok firma en az üretim adedi olarak bu yüzden 1000 adet gibi bir rakamı önerirler. Aşağıda yer alan işlermlerin bir çoğu ön ayarlamalar gerekmektedir bu bu ayarlamalar sırasında hem zaman harcanmakta hem de fire verilemektedir, bu ayarlamalar esnasındaki maliyet bütün üretim adedine yansıtıldığından mümkün olan en yüksek adette üretime girmek maliyeti önemli ölçüde azaltır.

3.KARTON CİNSİ VE GRAMAJI:
BRSİTOL (1 sınıf içi dışı beyaz)
TRIPLEX (2.sınıf dışı beyaz,içi saımtrak)
KROMA (3.sınıf dışı beyaz, içi gri)

4.LAMİNASYON (SELEFON):
Poşeti ve baskıyı dış etkenlerden koruyan, cinsine göre poşeti görsel yöndn daha ağır veya canlı kılan işlem.
a)Parlak
b)Mat
c)metalize

5.KISMI LAK:
Genelikle mat selefonla birlikta logoya uygulanan kısmi parlaklaştıam işlemidir. Logo dışında poşetin herhangi bir kısmına da uygulanabilir. Simli lak, mat lak , kabartma lak gibi çeşitleri vardır.

6.SAP CİNSİ:
Saplar genelde el boyu ve omuz boyu olarak uzunluğuna göre iki gruba ayrılır.
Ayrıca tutturulma biçimlerine göre düşümlü ve plastik uçlu olarak uygulanabilirler.

Meteryal olarak da şu şekilde gruplandırabiliriz:

PP (Polipropilen) klasik ip
Polyester ip
Pamuk ip
Saten kurdela
Grogren kurdela
balıksırtı desenli kurdela
pcv hortum
dekoratif özel örümlü ipler

7.VARAK YALDIZ BASKI:
Logo olarak ya da herhangi bir desen olarak uygulanabilir

8.GOFRE (KABARTMA):
Genellikle logolara uygulanır, en çok varak yaldızla birlikte kullanılır.

9.GREN DESEN (KAĞIDI BÜTÜN OLARAK KABARTMA)
Kağıdın geneline ağaç kabuğu, yatay veya dikey çizgi gibi herhangi bir desen bütün olarak uygulanır, kağıda üç boyutlu bir doku verilmiş olur.

10.BIÇAK MALİYETİ:
İstenilen ölçüde üretici firmada hazır bıçak bulunuyorsa bu yansıtılmaz, örneğin kutuposet.com olarak 200 ün üzerindeki bıçak boyundan biri mutlaka müşteri isteklerine uymaktadır. Fakat poşet üretimine yeni girmiş bir firma mecburi olarak bu bıçak ücretini de maliyetine yansıtacaktır.

Karton kutu imalatı

Karton kutu imalatı, karton poşet imalatına göre daha geniş bir kullanım ve üretim alanı bulmaktadır. Bunun nedeni birbirinden çok farklı karton kutu tasarımlarının yapılabilmesidir. Karton kutu üretimi genel olarak malzeme ve yapım tekniğine göre:

1.Normal karton kutular: Genelde 300-450 gr arası kartondan imal edilen kutular. (örneğin gömlek kutusu gibi)

karton kutular


2.Taslama kutular: Sert gri mukavaya ince kağıt veya bez, kadife gibi malzemelerin giydirilmesiyle üretilen sert, dayanıklı daha lüks kutular.(Örneğin kalp şeklindeki kadife kaplı kutular)
sıvama kutular

3.Oluklu malzemeden kutular: Oluklu mukavva adı verilen dopel malzemenin üzerine karton sıvanmasıyla yapılan , genellikle ürün paketlemesinde kullanılan kutulardır. (Örneğin bir termosun içine konularak satıldığı kutular, ayakkabı kutuları)


OLUKLU KUTU İMALATI VİDEOSU:
Posted in: Karton kutu imalatı

Karton poşet izmir

Karton poşet, karton çanta, karton kutu imalatımız İzmir, Çanakkale, Muğla, Aydın, Manisa, Denizli, Uşak, Kütahya gibi bütün egeye ekonomik ambar gönderimiyle ulaştırılmaktadır.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More