Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

İp saplı kraft poşet

Geri dönüştürülebilir ipli kraft poşetler hem çevreci bir sunum, hem doğal bir görüntü hem de laminasyon gerektirmediği için düşük maliyet sunarlar. Lüks karton poşetlerde olduğu gibi dibinde takviye kartonu vardır ve ağzı içe kıvrımlıdır. Kraft kağıt malzemenin mukavemeti son derece yüksek olduğundan daha düşük gramajdaki malzeme kullanımına imkan sunar. Kahverengi kraft malzemeye baskı yapılacak grafik çalışması iyi seçilmelidir, koyu renk olan zemin basılan rengi değiştirir. Bu yüzden genellikle net çıkması istenilen fotoğraf baskıları kraft poşetlerde kullanılmaz, daha ziyade yaklaşık renkteki logo baskısı veya varak baskı uygulanır.


Posta kolisi, kargo kutusu

Özellikle artan e-ticaret platformunda gönderilerin sağlam bir şekilde ulaşması, aynı zamanda gönderilen koli veya kutunun şık bir tasarıma sahip olması istenmektedir. Bu durumlarda doğal kraft kağıt kaplı mikro mukavva kutular sağlamlıkları ve çevreci mesajlarıyla oldukça uygundurlar. Ayrıca mikro mukavva kutular demonte olarak geldiklerinden depolamada da avantaj sağlarlar. Logo baskısı olarak serigrafi tekniği kullanılabileceği gibi, logoya ters kabartma derinliği veren sıcak varak yaldız uygulaması kutuyu oldukça şık göstermektedir.

Aşağıda e-ticaret gönderileri için, sıcak varak logo baskılı gerçek geri dönüşümlü kraft malzemeden ürettiğimiz posta, kargo kutularından örnekler görebilirsiniz:

Karton elbise askısı

Gri mukavva üzerine ofset baskılı karton sıvanması ile değişik ebatta ve şekilde elbise askıları üretilebilmektedir. Aşağıda ürettiğimz bir elbise askısı'nın fotoğrafını bulabilirsiniz.

Amerikan Bristol Karton

Karton çanta imalatı!nda en çok tercih edilen bristol karton bobin halinde alınıp ebatlanabildiği gibi tabaklar halinde de temin edilebilmektedir. Genellikle 170-250 gram aralığı karton çanta üretiminde kullanıllır. Aşağıda tabakalar halinde Amerikan bristol karton görülmektedir. Yurt dışında c1s paper (one side coated) yani tek tarafı kuşeli karton ya da ivory board olarak da adlandırılır.

Cepli dosya

Cepli dosyalar, ofset baskılı, selefon laminasyonlu olarak üretildiği gibi özel tek renk fantezi kartona varak baskılı olarak da istenilen ebatta ve şekilde üretilebilmektedir. Örneğin aşağıda kahverengi desenli fantezi kağıttan çit cepli olarak ürettiğimiz karton dosya garanti belgesi konulacak kadar küçük boyutta imal edilmiştir.

Kandil simidi kutusu

Kandil simidi kutuları ofset baskılı, mar veya parlak selefon laminasyonlu, isteğe bağlı olarak altın veya gümüş varak baskılı, gofre logo kabartmalı, içi metalize selefon laminasyomlu olarak üretilebilmektedir.

Gül kutusu

Özellikle mevlit kandili, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günlerde en anlamlı çiçek olarak sunulan tek bir gülün zarif bir şekilde sunumu için üretilen PVC aset pencereli gül kutuları örneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Gri örnekteki gibi karton kutu + asetat kapak olarak üretilebileceği gibi daha uygun maliyete sahip olan tek parça pencereli modelde de üretilebilmektedir.

Varak baskılı kutu

Varak yaldız baskısı hem sıvama kutulara, hem de ofset askılı karton kutulara uygulanabilmektedir. Ofset baskılı bir kutunun belli bir bölgesinde vurgulanmak istenilen logo veya sloganın altın veya gümüş varak yaldızla basılması ambalajın daha dikkat çekici olmasını sağlar. Varak yaldız baskısı gofre kabartma ile birlikte de uygulanabilir.

Aşağıda ofset baskılı sıvama, taslama kutu ile normal karton kutu örneklerini görebilirsiniz.

Karton kutu Bursa

karton kutu ürünleri Bursa merkez başta olmak üzere , Osmangazi Nilüfer, Yıldırım, Gemlik, İnegöl, İznik, Karacabey, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhangazi, Yenişehir gibi ilçelere ulaştırmaktayız.

Karton kutu izmir

karton kutu imalatımız İzmir, Çanakkale, Muğla, Aydın, Manisa, Denizli, Uşak, Kütahya gibi bütün egeye ekonomik ambar gönderimiyle ulaştırılmaktadır.

Karton poşet bursa

Lüks karton poşet, karton çanta, karton kutu ürünlerimizi Bursa merkez başta olmak üzere , Osmangazi Nilüfer, Yıldırım, Gemlik, İnegöl, İznik, Karacabey, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir gibi ilçelere ulaştırmaktayız.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More