Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Karton poset ihracati

Ürettiğimiz karton çanta, karton poşet ve karton kutuları İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Norveç, Belçika, Danimarka, İsviçre, Hollanda, Azərbaycan ( Bakü, Gence, Hankendi, Lenkeran, Quba, Berde, Babek Sumgayıt, Zaqalata, Mingeçevir, İmişli, Şeki, Şuşa ) , Gürcistan, Türkmenistan gibi pek çok ülkeye ihraç etmekteyiz. Karton ambalaj çeşitlerimizi ürünlerimiz bölümünden görebilirsiniz.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More