Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Fiyonk çeşitleri

Aşağıda el yapımı fiyonk örneklerinden bazılarını bulabilirsiniz.

Hediye paketleme

Gerek kurumsal firma hediyelerinde, gerekse özel günlerde toplu olarak dağıtılacak hediyelerde istekler doğrultusunda ambalaj ve hediye paketleme hizmeti vermekteyiz. Arzu edilen şekildeki (kalp, kare vs. kutuların içine arzu ettiğiniz hediyeler yerleştirilir, isteğe bağlı olarak gülkurusu gibi meteryallerle desteklenerek, çeşitli kurdele ve fiyonk kombinasyonlarıyla süslenir.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More