Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Bez çanta imalati

Bez çantalar da karton çantalar gibi gibi promosyon amaçlı olarak kullanılmaktadır. Bez çantalar tela (nonwoven), pamuklu kumaş, kanvas, pp çuval malzemesi gibi meteryallerden üretilebilirler. Üzerlerine parlak ya da mat laminasyon uygulanabilir. En yaygın kullanılan malzeme maliyet avantajından dolayı tela (nonwoven malzemedir). Tela malzemeye serigrafi, ofset, emprime gibi çeşitli baskı teknikleri uygulanarak baskı yapılabilir. Kullanılacak baskı tekniği istenilen görselin içeriğine ve baskı adedine göre belirlenir. Son yıllarda ofset bakı tekniğinin bez üzerine uygulanması sayesinde çok renkli fotoğraf baskılar başarılı bir biçimde uygulanmaktadır. Ofset baskı tekniği her ne kadar başarılı olarak uygulansa da telanın geniş gözenekli yapısından dolayı kağıda ofset baskıdaki kadar net bir sonuç alınamamaktadır. Ayrıca koyu zemin rengindeki grafik çalışmalarda renk kaybı yaşanabilmektedir.

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More