Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Kadife Kutu

Mukavva veya ahşap gibi malzemeler üzerine el işçiliğiyle kaplanan kadife ve benzeri kumaşlarla üretilen fantezi şık kutular istenilen konsepte uygun olarak çeşitli aksesuarlarla süslenebilmektedir. Aksesuar olarak çeşitli pirinç döküm figürler, zirkon taşlar, püsküller, kumaş çiçekler, tüyler, inciler, özel örüm ip ve sicimler, fiyonk kurdeleler kullanılabilmektedir. Kadife kutular (məxmər qutu) baku Azerbaycan gibi pek çok ülkeye ihrac edilmektedir. Kapaklı kutularda kaliteli özel menteşeler kullanılmakta ve biten kutular kalite kontrolden geçirilmektedir. Aşağıda fantezi kadife ve kumaş kaplı kutulardan bazı örnekler görebilirsiniz.

Kadife Kutu üretimi için lütfen aşağıdaki siteyi ziyaret ediniz:


www.e-kiraz.comKutu Süsleme

Sert sıvama kutular süslenerek nikah şekeri ve davetiye kutusu, kına gecesi kutusu, doğum günü hediye kutusu, ürün kutusu gibi çeşitli amaçlarla değerlendirilebilir. Kullanılacak konsepte uygun olarak bebek, kurdela ve fiyonk, taş, deniz kabuğu, Osmanlı motifleri gibi pek çok süs çeşidi özel silikonlar ve el işçiliği ile kutular süslenebilmektedir. Aşağıda yaptığımız kutu süslemelerinden örnekler görebilirsiniz.Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More