Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

papier sakke

papier sakke
Ons het 'n wye verskeidenheid van luukse papiersak produksie met die glans of mat lamine, hot foil stamping soos goud kleur, silwer kleur, en Stan foelie kleure met naaste Pantone verwysing aansoeke is beskikbaar volgens kliënte se behoeftes.
Ons bied 'n hoë gehalte handwerk,' n geskenk, promosie-en inkopiesakke met kaart versterk omset bo en basis met die tou te hanteer, lint hanteer en te sterf-sny handvatsel.
Ons fabriek is geleë in Istanbul Turkye. Ons is in staat om vinnige produksie en 'n ​​vinnige lewering aan die hele Europa saam met ons plek voordeel.
E-MAIL: info@kutuposet.com

TELEPHONE: +90 212 613 22 63

ADDRESS: OtakCİlar cd. Pasmakçı Cayiri sokak
Eyup is merkezi Zemin kat NO:19
34050 Eyüp – İSTANBUL

های کاغذی کیسه

در حال حاضر طیف گسترده ای از تولید کاغذ کیسه لوکس با براقیت یا لمینیت مات، فویل داغ مهر زنی به عنوان رنگ طلا ، رنگ نقره ای، رنگ ها و فویل استاندارد با نزدیک ترین برنامه های کاربردی پنتون مرجع در دسترس هستند با توجه به تقاضای مشتریان است.
ما را هنر و صنعت با کیفیت بالا، هدیه، تبلیغاتی و کیسه های خرید با کارت بالای گردش مالی های تقویت شده و پایه با دسته طناب، روبان دسته و دسته مرگ، قطع.
کارخانه ما این است که در استانبول ترکیه واقع شده است. ما قادر به تولید سریع و تحویل سریع به تمام اروپا با
E-MAIL: info@kutuposet.com

TELEPHONE: +90 212 613 22 63

ADDRESS: OtakCİlar cd. Pasmakçı Cayiri sokak
Eyup is merkezi Zemin kat NO:19
34050 Eyüp – İSTANBUL

бумажный мешок

У нас есть широкий выбор роскошных бумажный мешок производства с УФ-лакирование, глянцевая или матовая ламинация OPP, горячее тиснение фольгой в качестве золотого цвета, серебристого цвета, а стандартные цвета фольги с ближайшими Pantone ведения и тиснение приложения доступны в зависимости от спроса потребителей.
Мы предлагаем высокое качество ремесло, подарки, рекламные и торговые мешки с картой упрочненным верхним оборота и базы с веревкой ручкой, лентой ручку и штампованные ручки.
Наш завод находится в Турции. Мы в состоянии быстрого производства и быструю доставку на всю Европу с нашего местоположения преимущество.
E-MAIL: info@kutuposet.com

TELEPHONE: +90 212 613 22 63

ADDRESS: OtakCİlar cd. Pasmakçı Cayiri sokak
Eyup is merkezi Zemin kat NO:19
34050 Eyüp – İSTANBUL

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More