Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Sivama kutu makinasi

Yüksek adetli sert sıvama kutu imalatı otomatik makinalarda gerçekleştirilir. Kalıp ve ayar-fire maliyeti nden dolayı çok yüksek adetli siparişlerde otomatik sıvama makinalarından yararlanılır. Genellikle endüstriyel seri üretim ürünlerin ambalajlanmasındaki sıvama kutularda bu tarz üretim tekniği kullanılır ve ilk yatırım maliyeti yüksektir. Aşağıda tam otomatik sıvama makinasına ait bir video bulabilirsiniz.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More