Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Karton Çanta

Karton çanta imalatı, üretim ve ihracatı yapan firmamız, kuyumculuk, otelcilik, kozmetik, bujiyeri, ayakkabı, mücevher, moda, tekstil gibi birçok farklı sektöre kalitesini yansıtan çözümler sunmaktadır. Karton çanta üretiminde birinci sınıf bristol karton başta olmak üzere kraft ve fantezi kağıt gibi farklı kağıt ve karton cinsleri kullanılabilmektedir. Karton çanta tasarımı  müşterilerimize sunacağımız bıçak izlerine oturtularak tarafımıza yollanabileceği gibi grafik tasarım bölümümüz de karton çanta tasarımı konusunda çalışmalar yaparak alternatifler sunabilmektedir. Tasarımına karar verilen karton çantalar baskı, kesim, laminasyon selefon), varak baskı, gofre kabartma, uv lak, dip ve ağız takviyesi takma, el işçiliği ve en son ip takma işlemi gerçekleştirilerek paketlemeye hazır hale gelir. Ürünlerimiz her aşamada titizlikle kalite kontrole tabi tutulur. Böylelikle en iyi kalitedeki karton çantalar en hesaplı bir şekilde üretilerek müşterilere sunulur.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More