Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Karton çanta'da yeni trend

Kartan Çanta'da yeni trend...

Özellikle internetten satış sitelerinde bazı ünlü markalara ait karton çantaların perakende olarak satıldığına şahit olmuşsunuzdur. Ebay gibi yurtdışı sitelerinde uzun süredir göz çarpan bu trend ülkemize de sıçradı. Bazı alışveriş sitelerinde özellikle lüks markalara air karton çanta satışı yapılıyor. Normalde bedava olarak verilen bir ürünün nasıl para ile satıldığı başta garip gelse de, bunun giderek yükselen marka çılgınlığının bir neticesi olduğu kolaylıkla anlaşılıyor. Bu şekilde o markadan alışveriş yapılmış olduğu izlenimi veriliyor :)


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More