Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Gofre Nedir ?

Gofre, kabartma işleminin klişe yardımı ile uygulanması işlemidir. Varak yaldız baskısında olduğu gibi gofrede de kabartma işlemine özel klişe yaptırılı, varak baskı işleminden sonra varaklı alana uygulanabileceği gibi herhangi bir yazıya, şekle de uygulanabilir, hatta bazı durumlarda düz zemin sadece yazı veya logo şeklinde kabartılabilir.

GOFRE KABARTMA


VARAK YALDIZ + GOFRE KABARTMA

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More