Tasarım, Kalite ve Çeşitlilik için Doğru Adrestesiniz...

Profesyonel grafikerlerimiz isteğiniz ve marka konseptiniz çerçevesinde size en uygun tasarımları sunarlar, kesin beğenizi yakalayana kadar arzu ettiğiniz değişiklikler gerçekleştirilir.

Size Özel Çözümler Burada...

Arzu ederseniz Showroomumuzda önceden üretilmiş yüzlerce ürünü yerinde görerek de uygulamalar hakkında fikir alabilir, ya da tamamen yeni, sırdadışı bir ürün tasarlatabilirsiniz.

Doğa Dostu, Ekonomik Ambalajlar !

Gelişen Çevre bilincine ve bilinçli tüketiciye hitap eden doğa dostu meteryaller ile en ekononomik ambalaj çözümleri için hizmetinizdeyiz.

Üreticiden Son Kullanıcıya...

Amacımız tek çatı altında, yüksek kalite kontrolü ile üretilen ürünlerimiz ile Ambalaj tedariği konusunu sizin için sıkıntı değil zevke dönüştürmektir.

En Etkili Reklam Aracı!

Bırakın logonuz caddelerde dolaşsın... Dikkat çekici ambalaj tasarımlarıyla firmanız her gün yüzlerce kişinin dikkatini çeksin.

Karton poşet'te grafik tasarımEtkileyici bir grafik çalışması, renk uyumu aynı özelliklerdeki iki karton poşetin birini diğerinden çok daha güzel, dikkat çekici ve estetik gösterebilir. Sadece ortaya firma logosunun yerleştirildiği bir karton çanta ile, bir grafikerin elinden çıkmış renk uyumu yakalanmış bir tasarımla oluşturulmuş karton poşet kıyaslandığında büyük bir görsel fark oluşabilmektedir. Firmaların yaptığı hatalardan biri logosunu vektörel formatta çizdirmemeleri ya da çizdirsler bile ellerinde olmayışıdır. Vektörel formatta yapılmış bir çalışma sonsuza kadar bozulmadan büyütülebilir, üzerinde özgürce oynanabilir. En çok kullanılan vektörel tasarım programları artık yenilenmesi durdurulmuş fakat hala çok kullanıcısı olan free hand programı, adobe illustrator programı, corel draw programı olarak gösterilebilir. Eğer vektörel formatta bir çalışma yapma imkanı yoksa bile baskı kalitesini düşürmemek için mümkün olduğunca yüksek çözünürlüklü bir çalışma yaptırmakta fayda vardır.

Aşağıda grafik çalışmasının üzerine uygulandığı pencereli kutu ve konik karton çanta bıçak izlerini görebilirsiniz. Kırmızı olan çizgiler kesimi, diğerleri pilyaj (katlama) kısımlarını belirtir.


Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More